Volné pracovní pozice

Učitel/ka MŠ

Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12 hledá vhodné kandidáty na pozici učitel/ka MŠ - zástup dlouhodobě nemocné učitelky. Požadujeme kvalifikaci pro předškolního pedagoga (vzdělání pedagogického směru podmínkou). 

Nástup možný dle domluvy.

Nabízíme: Nabízíme práci na plný úvazek v přátelském kolektivu mateřské školy, v klidném prostředí plném zeleně a přesto ve výborné dopravní dostupnosti MHD.

Strukturovaný životopis s fotografií zasílejte na email: mspodsady@seznam.cz

Školní asistent/ka

Mateřská škola Podsaďáček hledá vhodného kandidáta na pozici školní asistent/ka, práce na 0,5 pracovní úvazek. Nutné je osvědčení pro asistenty pedagoga a alespoň 1 rok výuky RJ, nebo pg vzdělání (alespoň 1 rok výuky RJ). Požadována maturitní zkouška. 

Nástup nejlépe od 1.4.2021. 

Nabízíme: Nabízíme práci  v přátelském kolektivu mateřské školy, v klidném prostředí plném zeleně a přesto ve výborné dopravní dostupnosti MHD.

Strukturovaný životopis s fotografií zasílejte na email: mspodsady@seznam.cz