Volné pracovní pozice

Asistent pedagoga

Co říká Mateřská škola Podsaďáček v Praze 12 o pozici školní asistent? Každodenní stres shon Vás zmáhá? Líbí s Vám představa pestré práce v rodinném a klidném prostředí? Přijďte se na nás podívat. MŠ Podsaďáček hledá vhodného kandidáta na pozici školní asistent, práce na poloviční pracovní úvazek, nutné je osvědčení pro asistenty pedagoga a alespoň 1 rok výuka RJ na střední škole.

Dobře prováděná práce je spojena s odměnami. Přátelský kolektiv, který není jen fráze, ale skutečnost. Výhodou je velmi dobrou dopravní dostupnost MŠ Podsaďáček, která je součástí klidné vilové zástavby. Chcete uplatnit své kreativní myšlení? Přijďte navštívit naši školkovou rodinu.

Nástup od 1.9.2020

Ostatní informace při osobním jednání.

Kontaktní email: mspodsady@seznam.cz