Volné pracovní pozice


Učitel/ka

MŠ Podsaďáček hledá vhodné kandidáty na pozici "učitel/ka" MŠ. 

Požadujeme: kvalifikaci pro předškolního pedagoga (vzdělání pedagogického směru podmínkou).

Nástup dle domluvy.

Nabízíme: Nabízíme práci na plný úvazek (za dlouhodobou nemoc) v přátelském kolektivu mateřské školy, v klidném prostředí plném zeleně a přesto ve výborné dopravní dostupnosti MHD. Dobře odvedená práce je dobře odměněna. Možnost dalšího vzdělávání samozřejmostí.

Strukturovaný životopis s fotografií zasílejte na email: reditelka@mspodsady.cz 

Učitel/ka

MŠ Podsaďáček hledá vhodné kandidáty na pozici "učitel/ka" MŠ.

Požadujeme: kvalifikaci pro předškolního pedagoga (vzdělání pedagogického směru podmínkou).

Nástup dle domluvy.

Nabízíme: Nabízíme práci na částečný úvazek v přátelském kolektivu mateřské školy, v klidném prostředí plném zeleně a přesto ve výborné dopravní dostupnosti MHD. Dobře odvedená práce je dobře odměněna. Možnost dalšího vzdělávání samozřejmostí.

Strukturovaný životopis s fotografií zasílejte na email: reditelka@mspodsady.cz